Продавець CORBY розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
896 відгуків
Corby. Безкоштовна доставка від 1000грн. Мін. замовлення від 100грн.
+380 (50) 132-62-50
+380 (63) 681-73-79

Рецепт сиру Пармезан

Рецепт сиру Пармезан

Ціну уточнюйте

Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 грн

  • Послуга
  • Код: 192
+380 (50) 132-62-50
  • +380 (63) 681-73-79

Замовлення тільки за телефоном

Рецепт сиру Пармезан
Рецепт сиру Пармезан
Ціну уточнюйте
Послуга
+380 (50) 132-62-50
  • +380 (63) 681-73-79
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Інформація для замовлення

РЕЦЕПТ СИРУ ПАРМЕЗАН:

Приготування:

Нагріти молоко до 33С. Посипте на поверхню закваску, дайте постояти 1-2 хвилини і добре перемішайте. Залиште на 1 годину, підтримуючи температуру 32-33С.

Перемішайте молоко, додайте фермент і добре перемішайте. Через 45-60 хвилин повинен утворитися щільний згусток. Навіть якщо вам здається, що через 15-20 хвилин згусток вже утворився й досягається «чисте відділення», не поспішайте розрізати згусток. Потрібно витримати його не менше 45 хвилин, щоб в майбутньому отримати щільне дрібне зерно, характерне для цього виду сиру.

Тепер візьміть довгий віночок і ріжте їм згусток як ножем в горизонтальному і вертикальному напрямку. Ріжте і перемішуйте масу віночком протягом 10 хвилин. Потрібно отримати дрібне зерно 2-3мм. Також зручно користуватися для розрізання і перемішування довгим віночком для збивання.

Тепер потрібно досить швидко нагрівати масу з 33 до 58С, активно перемішуючи. Нагрівання до 58С повинен зайняти 20 хвилин. Обов'язково активно заважайте масу, навіть якщо ви нагріваєте на водяній бані, а не на плиті. Маленький розмір зерна і швидке нагрівання роблять зерно сухим і зберігають його зернисту структуру в готовому сирі.

Охолодіть до 55С, поставивши каструлю в холодну воду, або знизивши температуру водяної сорочки до 50С. Заважайте ще 5-10 хвилин, підтримуючи температуру молока 55С. Приблизно через 5-10 хвилин сирне зерно консолідується. Щоб перевірити це візьміть жменю зерна і стисніть його. У вас в руці повинен сформуватися досить щільний шматок, який не розсипається.

Тепер покладіть кілька шарів марлі в друшляк і вилийте туди всю масу. Зберіть кінці марлі і зав'яжіть. Нагрійте сироватку до 57С і опустіть туди кулю з сиром. Ми будемо витримувати сир у теплій сироватці 60 хвилин. Підтримуйте температуру сироватки 55-57С. Раз на 15 хвилин розкривайте марлю і перевертайте шматок сиру, щоб у нас сформувався рівний шар. Стежте, щоб весь сир був під шаром сироватки.

Теперь переложим сыр прямо в марле в форму. Старайтесь, чтобы оставалось как можно меньше складок. Немного примните сыр руками в форме, чтобы сделать его более плоским, и положите крышку формы.

Сначала прессуйте с весом 4,5 кг 20 минут. Сыворотка должна слабо стекать их дырочек формы. Снимите вес и переверните сыр, тщательно расправляя складки. Снова положите сыр в форму и продолжите прессование.

Затем прессуйте 40 минут с весом 10кг. Снова переверните сыр в середине этого процесса (через 20 минут). По окончании этих 40 минут выньте сыр из марли   просто положите в форму и накройте крышкой. 

Тепер пресуємо 10 годин з вагою 10кг. Весь цей час сир знаходиться при кімнатній температурі 18-24С. Намагайтеся, щоб температура не виходила за ці межі, оскільки при більш низькій температурі лактобактерії не будуть працювати і не буде досягнута необхідна кислотність, а при більш високій температурі сир, навпаки, може вийти занадто кислим і розпухне як губка.

Через 10 годин вийміть сир з форми і перекладіть в харчової контейнер або каструлю. Ми будемо витримувати сир ще 35 годин при кімнатній температурі 18-24С, для більш активної роботи лактобактерій. Вихід приблизно 1-1,2 кг

Теперь необходимо посолить сыр в насыщенном рассоле (нагрейте 4 литра воды, растворите там 1 кг соли и остудите. На дне останется немного соли, что говорит о том, что рассол насыщенный). Солить необходимо 6 часов на каждые полкило сыра. Соответственно, солим сыр 6 часов с одной стороны и затем переворачиваем и солим 6 часов с другой стороны. Этот вид сыра очень плотный, поэтому ему нужно больше времени для посолки. Головка сыра будет плавать на поверхности, поэтому посыпьте сверху чайную ложку сухой соли. Также не забудьте посыпать и когда перевернете сыр. Температура рассола во время посолки 10-13С.

Теперь вытащите сыр из рассола и положите на решетку обсыхать. Обсушивать сыр лучше при температуре 10-13С в течение 1-2 дней. Не забывайте регулярно переворачивать сыр, чтобы он сох равномерно.

Как только корочка стала сухой, переместите сыр в помещение для выдержки. Сыр выдерживается при температуре 10-14°С и влажности 85% в течение 12 месяцев. Если на сыре будет появляться плесень, смывайте ее мягкой щеткой или жесткой тканью, смоченной в рассоле (4л воды, 1 кг соли, 1 столовая ложка 9% уксуса и 1 столовая ложка 8% раствора хлористого кальцію). Після протирання розсолом витирайте сир насухо. Через приблизно 2 тижні скоринка стане досить сухою і твердою, і цвіль буде вже менше утворюватися. Ви також можете в цей момент змастити скоринку сиру оливковою олією. Масло запобіжить сир від надмірного висихання і буде перешкоджати зростанню цвілі.

  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner