Кулінарний термометр електронний цифровий білий для молока

129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 406
+380501326250
- +380 (50) 132-62-50
- +380 (63) 681-73-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кулінарний термометр електронний цифровий білий для молока.
Електронний (цифровий) термометр зі щупом, необхідний для виміру температури молока, води та и продуктів харчування.
Характеристики:
Матеріал корпусу: пластик
Матеріал щупа: нержавіюча сталь
Довжина термометру - 18 см.
Одиниці виміру: Фаренгейт, Цельсій(є кнопка переключення шкали)
Діапазон виміру: від -50 до + 300 градусів по цельсію.
БАТАРЕЯ ДО ТЕРМОМЕТРУ ПОСТАВЛЯЄТЬСЯ В КОМПЛЕКТІ!
кулінарний термометр
термометр кулінарний
термометр для молока
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corby |
| Тип термометра | Електронний (цифровий) зі щупом |
| Призначення термометра | Для вимірювання температури їжі |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал щупа | Нержавіюча сталь |
| Одиниці виміру | Фаренгейт °F, Цельсій °C |
| Ціна поділки | 0.1 град. |
| Точність вимірювання +/- | 0.1 град. |
| Кнопка перемикання шкали вимірювання | Є |
| Мінімальна температура виміру (°C) | -50 град. |
| Максимальна температура виміру (°C) | 300 град. |
| Мінімальна температура виміру (°F) | -58 град. |
| Максимальна температура виміру (°F) | 572 град. |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Автовідключення | Так |
| Довжина щупа | 150 мм |
| Захисний ковпачок для щупа | Немає |
| Можливість підвішування | Ні |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 25 мм |
| Вага | 50 г |
- Ціна: 129 ₴







