Друшляк білий
|
Висота |
88 мм |
| Діаметр | 220 мм |
| Довжина | 372 мм |
Пластиковий друшляк є обємною ємністю у вигляді невеликого ковша з довгою ручкою-тримачем і отворами на дні, через які зливають воду, що використовується для миття продуктів або для готування борошняних виробів.
Друшляк є корисною і незамінною річчю на кухні, яка з успіхом допомагає при приготуванні їжі. Він призначений для відєднання твердих компонентів від рідини.
Наприклад: для зливу води після варіння вермішелі, макаронів, вареників, пельменів тощо.
З його допомогою можна злити воду з тушкованих овочів, відвареної картоплі або рису.
Пластиковий друшляк ідеально підходить для миття дрібних фруктів і овочів, для промивання дрібних інгредієнтів, зелені, грибів, ягід тощо.
Застосовують друшляк для відціджування сирної сироватки, а також для просіювання сипучих продуктів.
Тип посуд: друшляк
Призначення: для відділення харчових продуктів від рідини; при відварюванні чи промиванні макаронних виробів, круп, картоплі, грибів, овочів, ягід та фруктів.
Матеріал: харчовий пластик
виробник Україна
друшляк
друшляк ластиковый
друшляк купити
друшляк пластик
друшляки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cheese master |
| Тип | Друшляк |
| Матеріал | Пластик |
| Діаметр | 220 мм |
| Довжина | 372 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 88 мм |
| Ручка | Одна |
| Ніжки/підставка | Є |
| Колір | Білий |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 39 ₴







