Форма для сиру 750мл.

42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 416
+380501326250
- +380 (50) 132-62-50
- +380 (63) 681-73-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
фактурний малюнок на готовому продукті, і сприяє швидкому сыровоткоотделению.
Вихід сиру з форми (приблизний,якщо молоко хорошої якості) до 400 грам.
Матеріал: харчовий пластик
Розміри:
Діаметр верху формы14см
Діаметр низу форми -12см.
Глибина форми-6см.
Колір -білий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cheese master |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Молд кондитерський |
| Стан | Нове |
| Товщина | 2 мм |
| Діаметр | 140 мм |
| Форма | Кругла |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
- Ціна: 42 ₴








