Форма для сиру "Пірамідка" 0,4 л

39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 415
+380501326250
- +380 (50) 132-62-50
- +380 (63) 681-73-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма призначена для виготовлення сиру в домашніх умовах. Форма виконана з високоякісного пластику без додавання барвників. Матеріал форми ПНД поліетилен низького тиску ) використовується в харчовій промисловості з 1976 року, інертний до молочної кислоти, не втрачає своїх фізико-хімічних властивостей при тривалому використанні. За допомогою цієї форми можна виготовити сир вагою 200-400 гр. Рідина видаляється за допомогою перфорації, стінки жорсткі. Ви легко створите свій улюблений сир і будете повністю впевнені в його екологічності.
Вага 50 г
Розмір 8,5 см верх 5.5 см низ форми
Висота 8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cheese master |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Молд кондитерський |
| Матеріал | Харчовий пластик |
| Стан | Нове |
| Висота | 80 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Форма | Квадратна |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
- Ціна: 39 ₴









