Форма для сиру з поршнем 1.2 л (синя)

Новинка
84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 14
+380501326250
- +380 (50) 132-62-50
- +380 (63) 681-73-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма з поршнем 1.2 л СИНЯ Cheesemaster
Форма для приготування твердого сиру у домашніх умовах. КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ поршнем для додаткового пресування. Перфорація в нижній частині створює гарний фактурний малюнок на готовому продукті, і сприяє швидкому сыровоткоотделению, при цьому зберігається необхідна міцність форми. Форму БЕЗ поршня можна використовувати для приготування м'яких сирів. Ціна вказана за комплект ,в який входять форма і поршень.
Матеріал: харчовий пластик
Діаметр внутрішній: верх 145 мм/низ 135мм
Висота: 65мм
Вага форми з поршнем: 185гр
Колір: синій
Максимально допустиме навантаження на поршень - 20 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cheese master |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | форма для сиру |
| Стан | Нове |
| Колір | Синій |
| Висота | 65 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Тип форми | Кругла |
| Антипригарне покриття форми | False |
| Підходить для миття в посудомийній машині | True |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Висота стінок | 65 мм |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Загальний об'єм форми | 1200 мл |
- Ціна: 84 ₴










