Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма з поршнем 1.8 л Cheesemaster
Форма для приготування твердого сиру у домашніх умовах. КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ поршнем для додаткового пресування. Перфорація в нижній частині створює гарний фактурний малюнок на готовому продукті, і сприяє швидкому сыровоткоотделению, при цьому зберігається необхідна міцність форми. Форму БЕЗ поршня можна використовувати для приготування м'яких сирів. Ціна вказана за комплект, в який входять форма і поршень.
Матеріал: харчовий пластик
Діаметр внутрішній: верх 155 мм / низ 135 мм
Висота: 110 мм
Вага форми з поршнем: 225 г
Колір: білий
Максимально допустиме навантаження на поршень - 20 кг.
| купити форми для сиру гауда |
| купити форми для сироваріння |
| пластикові форми |
| пластикові форми для сиру |
| прес форма |
| прес форма для сиру |
| сирні форми |
| сирні форми оптом× |
| форма для адигейського сиру |
| форма для бринзи |
| форма для гауді купити |
| форма для голланского сиру |
| форма для виготовлення сиру |
| форма для приготування сиру |
| форма для російського сиру |
| форма для сиру гауда |
| форма для сиру під прес |
| форма для сиру російський |
| форма для сиру з поршнем |
| форма для сиру з пресом |
| форма для твердого сиру |
| форма сиру |
| форми для сиру |
| формочки для сиру |
| формочки для сиру сулугуні |
| форму для бринзи |
| форму для сиру |
| форми для виготовлення сиру в домашніх умовах |
| Форми для м'яких сирів |
| форми для м'яких сирів |
| Форми для сиру |
| форми для сиру |
| форми для сиру 1.2 л |
| форми для сиру 2,5 л. |
| форми для сиру 300 |
| форми для сиру Бринза |
| форми для сиру купити оптом україна |
| форми для сиру маасдам |
| форми для сиру пармезан |
| форми для сиру Сулугуні |
| форми для сиру Фета |
| форми для сироваріння |
| Форми для твердих сирів |
| форми для твердих сирів |
| формочки |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cheese master |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | форма для сиру |
| Стан | Нове |
| Висота | 65 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Тип форми | Кругла |
| Підходить для миття в посудомийній машині | True |
| Мінімальна температура | -10 град. |
| Максимальна температура | 75 град. |
| Кількість комірок | 1 шт. |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Висота стінок | 110 мм |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Загальний об'єм форми | 1800 мл |
- Ціна: 92 ₴











