Сковорода для паельї 20 см емальована з ручками
Сковорода для паельї 20 см емальована з ручками
Емальована сковорода для паельї діаметром 20 см легко очищується, не потребує спеціального догляду та не іржавіє. Завдяки керамічному емалевому покриттю вона має високу стійкість до корозії та довгий термін служби.
Сковорода ідеально підходить для приготування або подачі тапасів, закусок і невеликих порцій страв.
🇪🇸 Вироблено в Іспанії!
📏 РОЗМІРИ
✔️ Верхній діаметр: 20 см
✔️ Діаметр основи: 14,8 см
✔️ Висота: 3 см
🔥 Сумісність
Підходить для:
✔️ газової плити
✔️ електричної плити
✔️ духовки
✔️ приготування на дровах
⭐ Переваги
✔️ Сковорода виготовлена зі сталі та покрита чорно-білою крапчастою емаллю, що забезпечує захист від окислення.
✔️ Емальовані сковороди для паельї легко мити та зберігати, вони не потребують спеціального догляду та не іржавіють.
✔️ Після використання не потрібно змащувати олією, як це необхідно для звичайних сталевих сковорід.
✔️ Поверхня має злегка опукле дно та скошені боки, що дозволяє олії накопичуватися в центрі на початкових етапах приготування паельї.
✔️ Під час приготування соус природно розподіляється до країв сковороди, що покращує смак страви.
✔️ Сковорода 20 см ідеально підходить для подачі тапасів, закусок або порційних дегустацій.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода для паелії |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Матеріал | Сталь |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 20 (см) |
| Довжина посуду | 20 см |
| Ширина посуду | 20 см |
| Висота стінок | 3 см |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Золотистий |
- Ціна: 450 ₴







