Силіконова форма для кекса кругла з ручками біла 28*25*5,5 см

139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 5146
+380501326250
- +380 (50) 132-62-50
- +380 (63) 681-73-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🍰 Силіконова форма для кекса кругла з ручками біла 28*25*5,5 см — зручна силіконова форма для домашньої випічки та десертів. Розмір 280×280 мм, колір білий.
✅ Форма виготовлена з якісного харчового силікону, легко згинається, не тріскається та допомагає акуратно виймати готову випічку без пошкоджень. Робочий діапазон температур: від низьких°C до 250°C.
🧁 Переваги:
- антипригарні властивості та легке виймання готового виробу;
- Форма зручна для приготування однієї великої випічки або десерту.
- Тип форми: кругла.
- підходить для духовки та холодильника. Можна мити в посудомийній машині; підходить для мікрохвильової печі.
♨️ Силіконова форма для випічки стане чудовим вибором для кексів, пирогів, мусових десертів, желе та іншої домашньої випічки. Підходить для регулярного використання на домашній кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Призначення форми | Для пирога, Для бісквіта, Для кексу |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 250 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота стінок | 55 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Білий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 250 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір однієї формочки | 22 x 22 |
| Довжина (мм) | 28 |
| Ширина (мм) | 25 |
| Використання в мікрохвильовці | Так |
- Ціна: 139 ₴




