Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🍰 Силіконова форма для євроторта 1 шт. "ПОНЧИК" 19.5х19.5 см — зручна силіконова форма для домашньої випічки та десертів. Розмір 195×195 мм, колір білий.
✅ Форма виготовлена з якісного харчового силікону, легко згинається, не тріскається та допомагає акуратно виймати готову випічку без пошкоджень. Робочий діапазон температур: від -50°C до 230°C.
🧁 Переваги:
- антипригарні властивості та легке виймання готового виробу;
- Форма зручна для приготування однієї великої випічки або десерту.
- Тип форми: фігурна.
- підходить для духовки та холодильника. Можна мити в посудомийній машині.
♨️ Силіконова форма для випічки стане чудовим вибором для кексів, пирогів, мусових десертів, желе та іншої домашньої випічки. Підходить для регулярного використання на домашній кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 165 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота стінок | 40 мм |
| Колір | Білий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -50 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір однієї формочки | 17 x 17 |
| Висота стінок (мм) | 5 |
- Ціна: 215 ₴








