Силіконовий килимок для сушіння посуду 30x40 см світло-сірий – антиковзний, термостійкий, водонепроникний

149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 5252.2
+380501326250
- +380 (50) 132-62-50
- +380 (63) 681-73-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🍰 Силіконова форма для випічки Силіконовий килимок для сушіння посуду 30x40 см – антиковзний, термостійкий, водонепроникний Світло-сірий — зручна силіконова форма для домашньої випічки та десертів. Розмір 400×300 мм, колір світло-сірий.
✅ Форма виготовлена з якісного харчового силікону, легко згинається, не тріскається та допомагає акуратно виймати готову випічку без пошкоджень.
🧁 Переваги:
- антипригарні властивості та легке виймання готового виробу;
- Форма зручна для приготування однієї великої випічки або десерту.
- Підходить для кексів, пирогів, мусових десертів та іншої випічки.
- підходить для духовки та холодильника.
♨️ Силіконова форма для випічки стане чудовим вибором для кексів, пирогів, мусових десертів, желе та іншої домашньої випічки. Підходить для регулярного використання на домашній кухні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір однієї формочки | 21 x 9,5 |
| Довжина (мм) | 25 |
| Ширина (мм) | 12 |
| Висота стінок (мм) | 7 |
| Основні | |
| Кількість комірок | 1 шт. |
| Висота стінок | 0 мм |
| Тип форми | Прямокутна |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура | -50 град. |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Да |
- Ціна: 149 ₴









