Форма 2.8 л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для приготування м'якого і напівтвердого сиру у домашніх умовах. НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ поршнем, НЕ ВИМАГАЄ додаткового пресування. Тип перфорації створює гарний фактурний малюнок на готовому продукті, і сприяє швидкому сыровоткоотделению.
Вихід сиру з форми (приблизний,якщо молоко хорошої якості) до 1200 грам.
Матеріал: харчовий пластик
Діаметр внутрішній: верх 160 мм/низ 140мм
Висота: 140мм
Вага форми: 130гр
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cheese master |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | форма для сиру |
| Стан | Нове |
| Висота | 140 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Тип форми | Кругла |
| Підходить для миття в посудомийній машині | True |
| Мінімальна температура | -10 град. |
| Максимальна температура | 75 град. |
| Кількість комірок | 1 шт. |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Висота стінок | 140 мм |
| Товщина матеріалу | 3 мм |
| Загальний об'єм форми | 2800 мл |
- Ціна: 99 ₴











