Силіконова форма для випічки "ТРОЯНДИ" 29х14 см Рожева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🍰 Силіконова форма для випічки "ТРОЯНДИ" 29х14 см Рожева — зручна силіконова форма для домашньої випічки та десертів. Розмір 290×140 мм, колір рожевий.
✅ Форма виготовлена з якісного харчового силікону, легко згинається, не тріскається та допомагає акуратно виймати готову випічку без пошкоджень. Робочий діапазон температур: від -50°C до 230°C.
🧁 Переваги:
- антипригарні властивості та легке виймання готового виробу;
- Форма зручна для приготування однієї великої випічки або десерту.
- Тип форми: порційна міні-форма.
- підходить для духовки та холодильника. Можна мити в посудомийній машині.
♨️ Силіконова форма для випічки стане чудовим вибором для кексів, пирогів, мусових десертів, желе та іншої домашньої випічки. Підходить для регулярного використання на домашній кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Порційна міні-форма |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота стінок | 60 мм |
| Колір | Рожевий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -50 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір однієї формочки | 25 x 12 |
| Довжина (мм) | 25(29) |
| Ширина (мм) | 14 |
| Висота стінок (мм) | 6 |
- Ціна: 115 ₴






