Силіконова форма для євроторта 5 шт. "ПРЯМОКУТНИКИ" 31х10 см

160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 5239
+380501326250
- +380 (50) 132-62-50
- +380 (63) 681-73-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🍰 Силіконова форма для євроторта 5 шт. "ПРЯМОКУТНИКИ" 31х10 см — зручна силіконова форма для домашньої випічки та десертів. Розмір 310×100 мм, колір рожевий.
✅ Форма виготовлена з якісного харчового силікону, легко згинається, не тріскається та допомагає акуратно виймати готову випічку без пошкоджень. Робочий діапазон температур: від -50°C до 230°C.
🧁 Переваги:
- антипригарні властивості та легке виймання готового виробу;
- Форма має 5 осередків, що зручно для порційної випічки.
- Тип форми: порційна міні-форма.
- підходить для духовки та холодильника. Можна мити в посудомийній машині.
♨️ Силіконова форма для випічки стане чудовим вибором для кексів, пирогів, мусових десертів, желе та іншої домашньої випічки. Підходить для регулярного використання на домашній кухні.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Порційна міні-форма |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота стінок | 22 мм |
| Колір | Рожевий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 5 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -50 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір однієї формочки | 7 x 4,5 |
| Довжина (мм) | 30 |
| Ширина (мм) | 10 |
| Висота стінок (мм) | 2 |
- Ціна: 160 ₴





