Форма 1.2 л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для приготування м'якого і напівтвердого сиру у домашніх умовах. НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ поршнем, НЕ ВИМАГАЄ додаткового пресування. Тип перфорації створює гарний фактурний малюнок на готовому продукті, і сприяє швидкому сыровоткоотделению.
Вихід сиру з форми (приблизний,якщо молоко хорошої якості) до 600 грам.
Матеріал: харчовий пластик
Діаметр внутрішній: верх 140мм/низ 130мм
Висота: 80мм
Вага форми: 55гр
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cheese master |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | форма для сиру |
| Стан | Нове |
| Висота | 80 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Діаметр | 140 мм |
| Тип форми | Кругла |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Висота стінок | 80 мм |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Загальний об'єм форми | 1200 мл |
- Ціна: 59 ₴











