Форма "Рикотница" 1.75 л

79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 7
+380501326250
- +380 (50) 132-62-50
- +380 (63) 681-73-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для приготування м'якого і напівтвердого сиру у домашніх умовах. НЕ КОМПЛЕКТУЄТЬСЯ поршнем, НЕ ВИМАГАЄ додаткового пресування. Тип перфорації створює гарний фактурний малюнок на готовому продукті, і сприяє швидкому сыровоткоотделению.
Матеріал: харчовий пластик
Діаметр внутрішній: верх 175 мм/низ 100мм
Висота: 115мм
Вага форми: 40гр
| купити форми для сиру гауда |
| купити форми для сироваріння |
| пластикові форми |
| пластикові форми для сиру |
| прес форма |
| прес форма для сиру |
| сирні форми |
| сирні форми оптом× |
| форма для адигейського сиру |
| форма для бринзи |
| форма для гауді купити |
| форма для голланского сиру |
| форма для изготовления сыра |
| форма для приготовления сыра |
| форма для российского сыра |
| форма для сыра гауда |
| форма для сыра под пресс |
| форма для сыра российский |
| форма для сыра с поршнем |
| форма для сыра с прессом |
| форма для твердого сыра |
| форма сыра |
| форми для сыра |
| формочки для сыра |
| формочки для сыра сулугуни |
| форму для брынзы |
| форму для сыра |
| формы для изготовления сыра в домашних условиях |
| Формы для мягких сыров |
| формы для мягких сыров |
| Формы для сыра |
| формы для сыра |
| форми для сиру 1.2 л |
| форми для сиру 2,5 л. |
| форми для сиру 300 |
| форми для сиру Бринза |
| форми для сиру купити оптом україна |
| форми для сиру маасдам |
| форми для сиру пармезан |
| форми для сиру Сулугуні |
| форми для сиру Фета |
| форми для сироваріння |
| Форми для твердих сирів |
| форми для твердих сирів |
| формочки |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cheese master |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Діаметр | 175 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Тип форми | Кругла |
| Підходить для миття в посудомийній машині | True |
| Використання в мікрохвильовці | False |
| Мінімальна температура | -10 град. |
| Максимальна температура | 75 град. |
| Кількість комірок | 1 шт. |
| Кількість у наборі | 1 шт. |
| Висота стінок | 115 мм |
| Товщина матеріалу | 2 мм |
| Загальний об'єм форми | 1750 мл |
- Ціна: 79 ₴








